KVETOSLAVOV

Obec Kvetoslavov sa nachádza len 4 km od mesta Šamorín v Podunajskej nížine, 15 km od hlavného mesta, čím sa stáva prímestskou časťou Bratislavy a má len 1 000 obyvateľov. Akurát, aby ste mali dostatok súkromia a pár príjemných susedov.

Výborná Občianska Vybavenosť

V okolí Kvetoslavova nájdete všetko, čo vaša rodina bude potrebovať: materské škôlky, základné školy, zdravotné zariadenia, nákupné centrá a možnosť nákupu čerstvých potravín od lokálnych.

Výhodný Dopravný Uzol

Cez Kvetoslavov vedie železničná trať Bratislava-Dunajská Streda, ktorá bola vybudovaná až do Komárna. Cez obec premávajú moderné vlaky spoločnosti Regio Jet, ktorými sa každé ráno pohodlne dopravíte do práce. Bez stresu, nervov, vyhnete sa dopravným zápcham. Ďalšou nespornou výhodou lokality Kvetoslavov je, že tam bude prechadzať r7. Diaľnica povedie v tesnej blízkosti obce a prinesie ešte výraznejší dopravný komfort a zlepšenie dopravnej.
Z Kvetoslavova máte na dosah ruky všetky atraktívne veľkomestá - od Bratislavy ,Viedne až po maďarský Györ a Budapešť.


Kvetoslavov 

Premýšľate, kde hľadať domov, ktorý by bol blízko Bratislavy, ale zároveň poskytoval kľudné a pohodové bývanie mimo ruchu veľkomesta? Obec Kvetoslavov sa nachádza len 4 km od mesta Šamorín v Podunajskej nížine, 15 km od Bratislavy.

Obyvateľom ponúka rôzne možnosti športových aktivít, ako napríklad cyklistika, beh, relax, prechádzky so psom a podobne. V obci Kvetoslavov je kompletná občianska vybavenosť. V okolí nájdete obecný úrad, poštu, zdravotné a kultúrne stredisko, materskú školku, školu, rôzne služby, potraviny, pekáreň, detské ihrisko a podobne. Neďaleko sa nachádza aj známe športovo - relaxačné centrum X - BIONIC sphere s aquaparkom, dostihovou dráhou a výbornou reštauráciou. Karolinum sa nachádza v uzavretej tichej lokalite v srdci Kvetoslavova.

Výstavba diaľničného obchvatu D4 a s ním súvisiaca rýchlostná cesta R7 významným spôsobom pomôže všetkým vodičom z Kvetoslavova a jeho okolia. Tiež sa v obci nachádza zastávka RegioJet 500 metrov od projektu Karolinum.


Príroda Voľnočasové A Športové Aktivity

Vydajte sa na cyklovýlet s celou rodinou po Dunajskej cyklistickej ceste, ktorá je jednou z najdlhších cyklistických tepien Európy. Hrádza vedie z Bratislavy cez Šamorín k vodnému dielu Gabčíkovo. Bezpečná rovinatá cesta bez rušivej dopravy vám predvedie krásu malebných lužných lesov, ktoré sú chránenou krajinnou oblasťou (Dunajské Luhy).
Dunajské a Bodícke ramená ponúkajú možnosť rodinných splavov.
Severozápadne od mesta Šamorín - na 10 hektároch sa tu rozprestiera nádherný lesopark Pomle s náučným chodníkom. Je to nádherné miesto na rodinný nedeľný piknik alebo nerušené prechádzky v prírode.
V mestskej časti Čilistov sa nachádza Hipo aréna - miesto pre všetkých milovníkov koní. Nechýbajú tu dostihové dráhy, parkúr, jazdecké haly a stajne pre vyše 600 koní. Hneď v susedstve Hipo arény nájdete športovo-rekreačný areál Aqua Aréna, kde si prídu na svoje nielen športoví plavci, ale aj rodiny s deťmi. Vyblázniť sa tu môžete na tobogánoch a vodných šmykľavkách, dať si závody vo viacerých krytých a vonkajších plaveckých bazénoch alebo zrelaxovať v termálnej vode s masážnymi tryskami a gejzírmi.
- V Šamoríne sa nachádzajú športové kluby s možnosťou prihlásenia detí do oddielov: Futbalový klub, Tenisový klub, Kajak-kanoe klub, Šermiarsky klub.
- V Hamuliakove sa nachádza zimný štadión s možnosťou pihlásenia detí do hokejového a krasokorčuliarskeho dielu a v zime s možnosťou korčuľovania pre verejnosť.
V okolí Kvetoslavova nájdete veľké množstvo liečebných kúpeľov (Veľký Meder, Komárno), plavární a kúpeľov (Komárom, Györ, Budapešt), ktoré môžete s rodinou využívať po celý rok.