Byt 4/b - 3 izbový

CREATIVE CONSULTING Vám ponúka 3 izbový byt s vlastnou záhradou v tichej novovybudovanej lokalite Hviezdoslavova blízko vlaku Regiojet cca 5 min. chôdze.

LOKALITA: Novostavba 3-izbového bytu ponúka príjemné bývanie v tichej príjemnej obci Hviezdoslavov len 15km od Bratislavy. Obec Hviezdoslavov patrí medzi obľúbené lokality na život v blízkom okolí Bratislavy. Pre mladé rodinky obec vybudovala novú detskú škôlku a začína sa pripravovať výstavba 9-ročnej základnej školy a nového príjemného centra obce.

DISPOZÍCIA BYTU: Byt s výmerou 104,5 m2 je (viď pôdorysy v galérii), každý s vlastnou záhradkou s rozlohou 93 m2, terasou 12 m2 a 2 parkovacími miestami v cene. Samostatný vstup do bytu je riešený na prízemí, kde je vstupná chodba. Byt má vynikajúcu dispozíciu. Kúpeľňa (umývadlo, WC geberit) schodisko a priestranná obývacia izba s východom na terasu o veľkosti 12m2 a záhrada, spálňa a dve izby.

POPIS: Stavba domu je z klasických overených materiálov murovaná brúsená tehla HELUZ s obvodovým zateplením EPS150, kvalitné okná a dvere plastové GEALAN 6 komorové s izolačným trojsklom, sádrové omietky, sádrokarónový systém Rigips, vykurovanie bytu je zabezpečené podlahovým vykurovaním so samostatnou digitálnou reguláciou v každej izbe, príprava pre klimatizačné jednotky, komplet elektroinštalácia s vypínačmi Legrand, rozvody pre bezpečnostný systém a atď. V cene bytu je tiež započítané 2 parkovacie státia so zámkovou dlažbou a oplotením pozemku. Cena za štandard obsahuje maľovku bielu, podlahy - parkety podľa vlastného výberu, sanitu komplet (vrátane vane, murovaného sprchového kútu, umývadla, toalety), interiérové dvere podľa vlastného výberu.

BONUS: Predpredajová uvádzacia zľava 5.000,-EUR z ceny bytu

CENA NEHNUTEĽNOSTI: Cena za 3-izbový byt je 109.900,-€ po zľave v stave štandard vrátane právneho a hypotekárneho servisu realitnej kancelárie.

kontakt: 0911 535 007 Katarína Duranská

email: info@cco-nehnutelnosti.sk  www.cco-nehnutelnosti.sk