Bungalow 15

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci 3-izbový rodinný dom v obci Hviezdoslavov 13 km od Bratislavy a cca 300 m od vlakovej stanice Regiojet. 

Denná časť domu je oddelená od nočnej časti. Obývacia izba je otvorená spolu s východom na terasu a s kuchynsku časťou. Rodinný dom má 82 úžitkovej plochy s možnosťou zobytnenia podkrovia, ktoré vytvorí nový priestor s rozlohou 60 m2 približne na dve izby. Dom stojí na pozemku s rozlohou 619 m2.

Dom bude dokončený zo štandardom, čo znamená že dom má:

plastové okná a vchodové dvere, elektriku s predprípravou na dvojsadzbu, rozvody vody, odpadu a kúrenia, namontované radiátory a kotol, predpriprava pre fotovoltaiku, predpríprava pre solárne kolektory, rozvody pre alarm, okná-trojsklo, odpad riešený žumpou 12m3, voda - studňa, vnútorné omietky a potery, vonkajšie zateplenie 15 cm polystyrenom Austriaterm s vonkajšou farebnou omietkou, hromozvod, pozemok oplotený , murovaný plot z prednej strany vrátane bránky, zámková dlažba, terasa, vyrovnaný terén.

Interiér domu so štandardom bude mať: 

sanita, obklad a dlažbu kúpeľní, podlahy-parkety, interiérové dvere, maľovka, radiátory, kotol, interiérové dvere, prepdríprava na krb, s výnimkou kuchynskej linky. Klient dostane k dispozícií výber zo štandardu. 

Predaj je možný aj na hypotekárny úver.

Vaša cena domu ...........135.900,-EUR 

do 31.12.2016 zľava pri Rezervácii 3.000,- EUR